• یکشنبه،11 خرداد 1399
 • ورود
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 12
   تعداد بازدید: 44
   کد: 186257
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴
   رئیس اداره اجتماعی، فرهنگی شهرداری منطقه 12خبر داد:

   برگزاری سومین جلسه شورای اجتماعی محله نقویه شهرداری منطقه 12

   بیشتر درخواست های مردمی، در رابطه با طولانی بودن مسیرهای اتوبوس، اتمام زود هنگام ساعات پایان سرویس دهی، بهبود مراکز فروش و شارژ من کارت در سطح منطقه بوده است.
   برگزاری سومین جلسه شورای اجتماعی محله نقویه شهرداری منطقه 12

   رئیس اداره اجتماعی، فرهنگی شهرداری منطقه 12 بیان کرد: سومین جلسه برگزاری شورای اجتماعی محله نقویه با موضوع بررسی مشکلات سرویس دهی حمل و نقل عمومی برگزار گردید.
   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 12: قلندرآبادی گفت: با توجه به درخواست های مکرر اعضاء شورای شهر نقویه در رابطه با مشکلات حمل و نقل عمومی و مسائل مرتبط با سازمان اتوبوسرانی، این اداره اقدام به برگزاری جلسه ای با حضور مدیر اتوبوسرانی منطقه یک نمود.
   وی افزود: بیشتر درخواست های مردمی، در رابطه با طولانی بودن مسیرهای اتوبوس، اتمام زود هنگام ساعات پایان سرویس دهی، بهبود مراکز فروش و شارژ من کارت در سطح منطقه بوده است.
   براساس همین گزارش، سنقری، مدیر اتوبوسرانی منطقه یک بیان کرد: به علت هزینه زیاد تهیه و نصب سایبان و مشکلات مالی، با توجه به اولویت بندی های صورت گرفته، پوشش دهی مناطق انجام می گیرد.
   مدیر اتوبوسرانی منطقه یک افزود: در رابطه با افزایش ساعات سرویس دهی اتوبوسرانی، پایان سرویس دهی را نسبت به سال های قبل نیم ساعت اضافه کرده ایم، همچنین با توجه به درخواست های نصب صندلی در ایستگاه های اتوبوس این قول را می دهیم در صورت امکان حداقل صندلی در تمام ایستگاه ها، نصب گردد.
   در ادامه، پوراکبر، مدیرروابط عمومی اتوبوسرانی اذعان داشت: با توجه به این که هنوز کاربری های منطقه تکمیل نشده است،افزایش خط اتوبوس از نظر سازمان، توجیه اقتصادی ندارد، لذا علی الرغم مشکلات فراوان، در تمام خیابان های منطقه به فراخور تقاضا ، اتوبوس وجود دارد و با توجه به تراکم کم جمعیتی که در بعضی از نقاط 200 نفر می باشند، باز هم خط تعبیه شده است که مثال آن خط 1/13 می باشد.
   سنقری در پایان افزود: همشریان با نصب نرم افزار نقشه همراه مشهد می توانند از زمان و موقعیت مسیر اتوبوس ها ، آگاه شوند و همچنین از طریق این نرم افزار، من کارت خود را شارژ نمایند.
    

   تعداد بازدید: 44
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • لینک های مرتبط
  پایگاه خبری شهرداری
  سامانه ایده شهر
  مدیریت هسته گزینش
  پورتال مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,481,943
  تعداد بازدید امروز : 296
  تعداد بازدید دیروز : 462
  آخرین به روزرسانی : 1399/03/11 14:07
 • ارتباط با ما
  تلفن :31296262
  فاکس :35245759
  رایانامه :zone12@mashhad.ir
  آدرس :بزرگراه آیت ا..هاشمی رفسنجانی ، بلوار الهیه،نبش الهیه 20
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه 12 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد