2°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 12
    تعداد بازدید: 84
    کد: 149610
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
    شهردار منطقه دوازده در نشست با معاون برنامه ریزی و توسعه و سرمایه انسانی شهرداری مشهدعنوان کرد:

    طرح جامع پاسخگویی و پایش عملکرد به عنوان رویکردی نوین درشهرسازی

    شهردار منطقه 12 شهرداری مشهد، اجرای طرح جامع پاسخگویی و پایش عملکرد را به عنوان رویکردی نوین در شهرسازی برشمرد.
    طرح جامع پاسخگویی و پایش عملکرد به عنوان رویکردی نوین درشهرسازی

    به گزارش روابط عمومی منطقه 12، احمد محبی شهردار منطقه دوازده در مراسم افتتاحیه طرح جامع پاسخگویی و پایش عملکرد در این منطقه که صبح روز سه شنبه بیست و یکم فروردین ماه 97 ، با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی ، مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی، مدیر طرح‌های توسعه شهری، مدیرعامل سازمان فاوا و جمعی از معاونان ومدیران ارشد منطقه و حوزه معاونت برگزار شد، گفت : پاسخگویی شایسته به مراجعان در کوتاه ترین زمان و به بهترین نحو همواره یکی از دغدغه های بزرگ مدیریت شهری شهرداری بوده است، و با تمام زحماتی که همکاران انجام میدهند باز هم بعضا شاهد نارضایتی در حوزه پاسخگویی به ارباب رجوع هستیم و چه دلیلی دارد که ما هنوز به طور کامل رضایتمندی شهروندان را از حیث پاسخگویی در حوزه شهرسازی نداریم و خوشبختانه با اجرای این طرح در منطقه 12 میتوان ادعا داشت که شهرسازی نوین درحال محقق شدن است .
    محبی در ادامه به پیشرفت و زیبایی شهرمشهد به لحاظ منظر و محیط شهری نیز اشاره کرد و اظهارداشت: شهر مشهد شهری است که به تمیزی و زیبایی منظر و محیط شهری شهرت دارد و از این حیث حتی به نسبت کلانشهر تهران نیز پیشرفت خوبی داشته است چرا که خوشبختانه ما اقدامات خوبی را شاهد بودیم و سال خوبی برای شهروندان به لحاظ بحث زیبایی شهری بود. اما در بحث پاسخگویی در موضوع شهرسازی بعضا شهروند اذیت می شود . و مکانیزم پاسخگویی در این زمینه جالب نیست در یک مقطع دفاتر پیشخوان راه اندازی شد اما به خوبی نتوانست پیاده شود و کلی زحمات بعضا نادیده گرفته شد در صورتی که شهرداری از حیث دارا بودن منابع انسانی قوی هست اما در مبحث رضایتمندی شهروندان به نتیجه مطلوب و دلخواهمان نرسیدیم و بعضا ما شاهد حضور شهروندان برای پیگیری برخی امور شهرسازی در منطقه هستیم ازطرفی دیگر وظیفه شهرداری پاسخگویی هست .
    شهردار منطقه 12 ، همراهی خوب و سازنده حوزه های مختلف شهرداری در اجرای طرح جامع پاسخگویی و پایش عملکرد را مثبت ارزیابی کرد و بیان داشت : ما توقع داریم با تمام تلاشی که در این زمینه صورت گرفته و پیگیری های مکرر در پیاده سازی و راه اندازی طرح جامع نظام پایش عملکرد، این طرح جامع به طور کامل پیاده سازی شده و در کل مناطق شهرداری اجرایی شود به نحوی که ما بتوانیم بهترین بازخورد و نتیجه را بگیریم. که لازم است دقت شود طرح به آرشیو نرود.
    محبی همچنین تصریح کرد : به نظر می رسد در پیاده سازی طرح جامع بحث زمان بسیار مهم است لذا خواهش دارم از مشاور طرح و کلیه دست اندارکاران اجرایی شدن طرح جامع و حوزه محترم معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی اولا جلوی انجام طرح های موازی در برخی مناطق گرفته و کنترل شود و دوم با افتخار بگوییم که ارباب رجوع در کوتاه ترین مدت به پاسخ می رسد.

     

     

    تعداد بازدید: 84
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر