فهرست طبقات
جمعه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۵۴ ۲۵
طبقه بندی: اخبار منطقه
چچ
جلسه هم اندیشی ائمه جماعات مساجد نواحی یک و دو با رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه 12

جلسه هم اندیشی ائمه جماعات مساجد نواحی یک و دو با رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه 12

جلسه هم اندیشی با حضور ائمه جماعات مساجد با رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه 12در سالن اجتماعات شهرداری این منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 12، هدف از برگزاری این جلسه وحدت و یکپارچکی شهرداری با ائمه جماعات مساجد منطقه 12 در خصوص مسائل فرهنگی - اجتماعی و ایجاد کارگروه فرهنگی جهت همکاری در تهیه تقویم برگزاری اعیاد و مراسمات مذهبی بود.
در این جلسه حجت الاسلام رفعتی، مسئول ائمه جماعات منطقه ۳ و مهران فر، مسئول امورمساجد دفتر تبلیغات اسلامی مشهد نیز حضور داشتند.
در این جلسه هم اندیشی در رابطه با هم افزایی اقدامات فرهنگی و اجتماعی مدیریت شهری با محوربخشی به مساجد سطح محلات بررسی گردید.
همچنین در این نشست علاوه بر طرح مسائل فرهنگی و مذهبی موضوعات مرتبط با نواقص عمرانی و فضای سبز محلات و معضلات جدی منطقه پیرامون کمبود مسجد نیز اشاره شدکه در این خصوص راهکارهایی مطرح و در دستور کار جهت رفع این کاستی قرار گرفت.
در این نشست با پیشنهاد ائمه جماعات بنا شد تا برنامه های مشترکی با حضور شهردار منطقه و محوریت ائمه جماعات محلات جهت تقویت پیوست های مذهبی و فرهنگی با مدیریت شهری انجام پذیرد.