فهرست طبقات
سه شنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۱۰ ۲۱
طبقه بندی: اخبار منطقه
چچ
اجرای جداسازی آب شرب از آب خام در فاز اول در منطقه 12

رئیس اداره فضای سبز منطقه 12 بیان کرد:

اجرای جداسازی آب شرب از آب خام در فاز اول در منطقه 12

رئیس اداره فضای سبز منطقه 12 از اجرای سیستم های نوین آبیاری و جداسازی آب فضای سبز از آب شرب خبر داد و عنوان داشت: اجرای این پروژه‌ها گامی موثر به منظور صرفه جویی و بهبود کیفیت فضای سبز است.

رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه 12 از اجرای سیستم های نوین آبیاری و جداسازی آب فضای سبز از آب شرب خبر داد و عنوان داشت: اجرای این پروژه‌ها گامی موثر به منظور صرفه جویی و بهبود کیفیت فضای سبز است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 12، پیمان گنجی با اشاره به اجرای طرح های توسعه فضای سبز شهری در سال های اخیر و همچنین تغییر شرایط جوی و محدودیت های منابع آبی، افزود: استفاده از روش های نوین آبیاری در فضای سبز شهری گامی موثر در بهبود کیفیت فضای سبز شهری و افزایش بهره‌وری از منابع آبی است.

وی تصریح کرد: پروژه جداسازی آب شرب از آب خام در فاز اول با اعتباری بالغ بر31 میلیارد ریال به مساحت 50 هزارمترطول و با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در خیابان های محمدیه، مجیدیه، سجادیه، رحمانیه و جاهد شهر در حال اجرا می باشد .

پیمان گنجی افزود: این پروژه از 27 مردادماه 99 آغاز گردیده است و امید می رود با تلاش عوامل اجرایی این اداره در اردیبهشت ماه 1400 به بهره برداری برسد.