جمعه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۹:۵۳ ۱۱۹
طبقه بندی: پیامها و اطلاعیه ها
چچ
پیام شهردارمنطقه ۱۲بمناسبت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی

پیام شهردارمنطقه ۱۲بمناسبت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی

دهه فجر آغاز دورانی است که نور بر ظلمت غلبه کرد و بر همگان یادآور شد که می‌توان با سلاح ایمان به چنگ کفر رفت و خون را بر شمشیر پیروز کرد؛ همانگونه که قیام کربلا این اصل را پایه‌ گذارد و آموزه‌ای برای شیعیان و حق طلبان عالم شد.

دهه فجر آغاز دورانی است که نور بر ظلمت غلبه کرد و بر همگان یادآور شد که می‌توان با سلاح ایمان به چنگ کفر رفت و خون را بر شمشیر پیروز کرد؛ همانگونه که قیام کربلا این اصل را پایه‌ گذارد و آموزه‌ای برای شیعیان و حق طلبان عالم شد. به حق دهه فجر یادآور مجاهدت‌هایی است که امام عظیم الشان، خمینی کبیر، صورت داد تا ملتی طعم خوش حریت و استقلال را بچشد و آنچه را شایسته و بایسته اش است، به دست آورد. این است دلیل بیان روشن رهبر معظم انقلاب که فرمود: این انقلاب بی نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست. 
نکوداشت دهه فجر، نه نکو داشت یه روز یا ده روز، بلکه نکوداشت فرهنگ و آئین مبارزه بر علیه ظلم و تاسی از رهبری بریده از دنیا و ظواهرش و دست یازیده به عرفان و عظمت اسلام است؛ این رمز ماندگاری این دهه پس از نزدیک به چهار دهه ایستادگی و مقاومت در عین ددمنشی و خباثت دشمنان است. تبریک این دهه نه تشریفات و تملق بل وظیفه و برآمده از عمق جان است که امید است تا قیام موعود، تبریکاتش ادامه یابد و ملت شریف و بزرگ ایران زمین را در پرتو عنایات باری تعالی و حجت‌اش بر خلق زمین، مهدی موعود (عج)، از برکات انقلاب اسلامی بهره‌مند گرداند.