فهرست طبقات
یکشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۳۰ ۲۵۲۵
طبقه بندی: فرهنگی و اجتماعی
چچ
2K/YqNiz2KrYp9mGINmF2K3ZhdmI2K/ZiiDZh9in2LTZhdmKINiv2LEg2KfZgtiv2LPZitmHINin2YHYqtiq2KfYrSDYtNivIA==

با حمایت یک خیر مشهدی و مشارکت اداره کل نوسازی مدارس

دبستان محمودی هاشمی در اقدسیه افتتاح شد

آیین افتتاح دبستان خیر ساز سیدمحمدرضا محمودی هاشمی با حضور سعید اکبریان شهردار منطقه12، محمدرضا خوش نیت معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مشهد، معاونین اداره کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان، رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز و جمعی از خیرین و مردم برگزار شد.

 18 میلیارد ریال هزینه ساخت مدرسه

  به گزارش روابط عمومی منطقه دوازده به نقل از شهرآرا محله، محمدرضا کمالی، رئیس آموزش و پرورش ناحیه 7 در حاشیه این مراسم گفت: «در اواخر سال 1395 خیر محترم سیده منصوره محمودی هاشمی، به یاد پدر مرحومشان، آمادگی خود را برای مشارکت در ساخت مدرسه‌ای در محله الهیه را اعلام کردند. این مدرسه با سی درصد کمک خیر محترم و هفتاد درصد  مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خراسان رضوی با هزینه‌ای بالغ بر هجده میلیارد ریال در مدت هشت ماه ساخته شد. دبستان سیدمحمدرضا محمودی هاشمی در سه طبقه و زمینی به مساحت سه هزار متر مربع افتتاح شده است. این دبستان که در اقدسیه 3 واقع شده دارای 18 کلاس است که در دو شیفت پسرانه و دخترانه فعالیت می‌کند. 11کلاس پسرانه با 370 دانش‌آموز و 7کلاس دخترانه با 270دانش‌آموز.  

   ساخت دو مدرسه دیگر در الهیه

محمدرضا کمالی، با اشاره به اینکه منطقه الهیه بالاترین رشد جمعیت را در شهر مشهد داشته است گفت: «با توجه به رشد جمعیت و انبوه‌سازی در الهیه و نیاز شدید این منطقه به مراکز آموزشی، برای پیشگیری از کمبود فضای آموزشی و در جهت تامین فضاهای آموزشی و جذب منابع مالی از طریق خیران و منابع دولتی تلاش‌ بسیاری شد و اگر کمک خیران در جهت تامین فضاهای آموزشی نبود با مشکل روبه‌رو می‌شدیم. خوشبختانه در یک سال گذشته در زمینه جذب کمک‌های خیران عملکرد موفقی داشتیم و ساخت یک هنرستان توسط سازمان نوسازی مدارس استان و ساخت یک مدرسه دیگر توسط مدیر عامل فرش مشهد در محله الهیه انجام خواهدشد.» همزمان با افتتاح این مدرسه، کلنگ ساخت دبیرستانی نیز توسط این خیر مشهدی به زمین خورد.
حسین برادران فر 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.1693466504415
Qt: 0.85906434059143