فهرست طبقات
سه شنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۸:۲۵ ۳۱۸
طبقه بندی:
  • اخبار شهر
  • اخبار منطقه
چچ
2YXZiNmB2YLZitiqINmF2YbYt9mC2YcgMTIg2K/YsdmD2LPYqCDYsdiq2KjZhyDYs9mI2YUg2K/Ysdii2YXYr9mH2KfZiiDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDYr9ixINio2YrZhiDZhdmG2KfYt9mCIDEz2q/Yp9mG2Ycg

شهردار منطقه ۱۲ خبر داد:

موفقیت منطقه 12 درکسب رتبه سوم درآمدهای شهرداری در بین مناطق 13گانه

منطقه دوازده : شهری برای زندگی


شهرداری منطقه 12 در بین مناطق شهرداری مشهد مقدس در حال حاضر در رتبه سوم درآمد های نقدی قرار دارد.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲ اکبریان با اعلام این خبر اظهار داشت: منطقه 12 به عنوان شهری نوین طراحی شده و کیفیت ساخت و سازها از شرایط مطلوبی و خوبی برخوردار است.
 
وی مهمترین شعار منطقه را( شهری برای زندگی) عنوان کرد و افزود: اعتقاد مدیریت شهری بر این است که این شهر باید عاری از هر گونه آلودگی و ترافیک و سرشار از زندگی و سلامت باشد.
 
اکبریان با بیان اینکه منطقه ۱۲ به عنوان بزرگترین منطقه شهری مشهد 18 درصد مساحت محدوده و دارای جمعیت پذیری 370 هزار نفر است، از برنامه ریزی طرح تفضیلی برای آینده  منطقه خبر داد.
 
وی با اشاره به روند رو به رشد و رونق ساخت و ساز در منطقه ابراز کرد: با توجه به رکود ساخت و ساز در تمام مناطق شهر خوشبختانه منطقه ۱۲ با برنامه ریزی شاهد رشد چشمگیری است. 
 
شهردار منطقه ۱۲ همچنین تعداد پروانه های احداث بنا در سال ۹۶ را دارای رشد ۵۹ درصدی نسبت به سال گذشته اعلام کرد.
 
اکبریان همچنین افزود: مساحت پروانه ها 89 درصد افزایش یافته است یعنی علاوه بر رشد ساخت و ساز در منطقه مردم نیز تمایل به ساخت قطعات و واحدهای بزرگتر دارند.
 
وی متذکر شد: مردم علاقمند به سکونت در منطقه هستند چرا که با توجه به شرایط اقتصادی صنعت ساختمان ما شاهد افزایش فعالیت از رتبه 8 در ابتدای سال گذشته به رتبه سوم در رابطه با کسب درآمدها هستیم.
منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1151599884033
Qt: 2.2199251651764