8°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،23 آبان 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه دوازده
    تعداد بازدید: 43
    کد: 154888
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 12

    تقویت شورای محلات و تشکل های مردم نهاد سرمایه گذاری اجتماعی در مدیریت شهری است.

    شورای محلات و تشکل های مردم نهاد باید محور فعالیت های اجتماعی در محدوده منفصله توس باشند تا با اقدامات آموزشی منظم در راستای ارتقاء و رشد فرهنگ شهروندی به صورت گام به گام در این منطقه عمل کنند.
    تقویت شورای محلات و تشکل های مردم نهاد سرمایه گذاری اجتماعی در مدیریت شهری است.

     شهردار منطقه 12 در دیدار با مشاور امور بانوان شهرداری مشهد مقدس گفت: شورای محلات و تشکل های مردم نهاد باید محور فعالیت های اجتماعی در محدوده منفصله توس باشند تا با اقدامات آموزشی منظم در راستای ارتقاء و رشد فرهنگ شهروندی به صورت گام به گام در این منطقه عمل کنند.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دوازده : احمد محبی در دیداری صمیمی با سرکار خانم جراح و تنی چند از تشکل های مردم نهاد مشهد بر لزوم تقویت شورای محلات و تشکل های مردم نهاد در منطقه منفصله توس تاکید و این تشکل ها را در واقع نوعی سرمایه گذاری اجتماعی توصیف کردند و تاکید نمودند باید تلاش ما بر محور بهبود مشارکت اجتماعی مردم باشد که اداره شهر بدون مشارکت مردمی امکان پذیر نیست.
    ایشان با بیان این موضوع به تشریح شرایط خاص ناحیه منفصله توس به لحاظ عدم توسعه یافتگی نامتوازن پرداختند و راه برون رفت از این مشکلات را سهیم دانستن مردم در مدیریت شهری عنوان نموده و بر اهمیت حضور فعال و جدی تشکل های مردم نهاد اشاره کرده و تاکید نموده اند این مجموعه مدیریت شهری از هیچ تلاشی در راستای همکاری و کمک به این تشکل ها در جهت رشد و ارتقاء فرهنگ شهروندی فروگذار نخواهد بود.
    در پایان این جلسه تشکل های مردم نهاد به بحث و گفت گو با مدیریت فرهنگی این منطقه پرداختند و راه کارهای عمیلاتی شدن هر چه بهتر کمک به مردم را بررسی کرده و در مقابل شهردار منطقه خواستار هماهنگی هر چه بیشتر عوامل مدیریتی و فرهنگی منطقه با این تشکل ها شده اند و افزوده اند وظیفه ما خدمت رسانی به مردم است و در مقابل توقع این است که مردم عزیز با مشارکت فعالانه خود ما را در این راه یاری کنند.

    تعداد بازدید: 43
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر