5°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس
    تعداد بازدید: 77
    کد: 150940
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۱۴
    به همت معاونت سلامت و تربیت‌بدنی صورت گرفت؛

    برگزاری اولین همایش تفریحی ورزشی خانوادگی کارکنان شهرداری مشهد با حضور بیش از 2 هزار نفر
    نوری: به‌دنبال تفریح و نشاط خانواده‌ها جهت پویایی کارکنان شهرداری هستیم

    با توجه به تاکیدات شهردار مشهد مقدس بر پویایی کارکنان سازمان، لذا برگزاری این همایش برنامه‌ریزی گردید که امیدواریم تا پایان سال این‌گونه برنامه‌ها را به صورت ماهیانه اجرایی نماییم همکارانمان از فضاهای موجود برای ساختن روزی با نشاط در کنار خانواده خود استفاده نمایند.
    برگزاری اولین همایش تفریحی ورزشی خانوادگی کارکنان شهرداری مشهد با حضور بیش از 2 هزار نفر نوری: به‌دنبال تفریح و نشاط خانواده‌ها جهت پویایی کارکنان شهرداری هستیم

    همایش تفریحی و ورزشی خانوادگی کارکنان شهرداری مشهد مقدس با حضور بیش از 2 هزار تن از کارکنان، همسران و فرزندان کارکنان برگزار شد.
    به گزارش روابط عمومی منطقه 12، نوری، معاون تربیت بدنی و سلامت شهرداری، در همایش تفریحی ورزشی خانوادگی کارکنان که به مناسبت گرامیداشت هفته شوراها در مجموعه ورزشی شهدای شهرداری منطقه ۱۲ و به همت معاونت تربیت بدنی و سلامت برگزار شد، بیان کرد: این همایش با حضور ۳۰۰ خانواده کارکنان شهرداری و بیش از 2 هزار تن از کارکنان، فرزندان و همسران پرسنل برگزار شد.
    وی افزود: اولین همایش تفریحی ورزشی کارکنان شهرداری در بیست رشته ورزشی بومی محلی و نشاط آور برگزار گردید. البته هدف اصلی ما از برگزاری این همایش بیشتر تفریح و نشاط خانواده‌ها بود.
    نوری تصریح کرد: با توجه به تاکیدات شهردار مشهد مقدس بر پویایی کارکنان سازمان، لذا برگزاری این همایش برنامه‌ریزی گردید که امیدواریم تا پایان سال این‌گونه برنامه‌ها را به صورت ماهیانه اجرایی نماییم همکارانمان از فضاهای موجود برای ساختن روزی با نشاط در کنار خانواده خود استفاده نمایند.
    وی خاطرنشان کرد: در سطح شهر و مناطق مختلف شهرداری پتانسیل‌های مختلف ورزشی و تفریحی وجود دارد که سعی خواهیم کرد همایش‌های بعدی را به صورت دوره‌ای در سطح مناطق مختلف برگزار نماییم‌.
    معاون تربیت‌بدنی و سلامت شهرداری مشهدمقدس گفت: امروز شرکت و حضور خانواده کارکنان شهرداری در اولین همایش تفریحی ورزشی خانوادگی دور از انتظار بود زیرا ما نهایتا برآورد استقبال یک هزار نفر از این برنامه را داشتیم که این تعداد در عمل دو برابر شد لذا برخی کاستی‌های موجود به دلیل استقبال زیاد را در برنامه های آینده رفع خواهیم کرد.
    لازم به ذکر است؛ تقی‌زاده، شهردار مشهد مقدس، گندمی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر، قریب، مشاور شهردار، کاظمی، معاون خدمات و محیط زیست شهری، بختیاری، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس در این مراسم حضور داشتند.

    برای دیدن تصاویر اینجا کلیک کنید

    تعداد بازدید: 77
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر