2°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 12
    تعداد بازدید: 71
    کد: 149724
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
    شهردار منطقه دوازده در اولین جلسه شورای اداری این منطقه بیان داشت:

    نوآوری و خلاقیت عامل پویایی یک نهاد خدماتی است

    احمد محبی شهرداری منطقه دوازده مشهد خطاب به معاونین و روسای ادارات و نواحی این منطقه تاکید کرد: در پاسخگویی به شهروندان باید در کمال احترام و تکریم صورت پذیرد شود . وی تصریح نمود ، قانون شکنی هرگز پذیرفته نیست،اما به انعطاف پذیری قانون در راستای خدمت به شهروندان اعتقاد داریم.
    نوآوری و خلاقیت عامل پویایی یک نهاد خدماتی است

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دوازده : عصر چهار شنبه اولین جلسه شورای اداری این منطقه در سال 97 به ریاست احمد محبی برگزار گردید. بر اساس همین گزارش در این جلسه کلیه معاونین و روسای ادارات و نواحی منطقه دوازده حضور داشتند.
    شهردار منطقه دوازده ضمن تقدیر از تلاش های کلیه عوامل ستادی و اجرایی برای کسب رتبه اول در سطح عالی را در طرح خانه بهار و کسب درآمد مطلوب در پایان سال گذشته ، دستاوردهای همکاران را ستود.
    احمد محبی در بخش دیگری از سخنان خود ، نیروی انسانی را بالاترین سرمایه شهرداری دانست و خاطرنشان کرد: با تدبیر مدیریت شهری ، شهرداری مشهد مقدس در ایام نوروز در پیشگاه زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام مهربانی ها سربلند و سرافراز شد.
    ایشان افزود: نوآوری و خلاقیت باید سرلوحه امور قرار گیرد و کارکنان در تمام سطوح باید برای پیشبرد اهداف سازمانی از خلاقیت و ابتکار خود بهره گیرند.
    شهردار منطقه دوازده مشهد در ادامه سخنان خود اظهار داشت: ظرفیت های منطقه دوازده بی نظیر است و باید برای تجلی این ظرفیت ها تلاش کنیم.
    وی ابراز داشت: باید به دنبال تسهیل و تسریع و دقت نظر در پاسخگویی به درخواست های شهروندان باشیم .
    محبی تصریح کرد: ایجاد وحدت رویه و استفاده از همه ظرفیت های قانونی میتواند افزایش سطح رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشته باشد.
    شهردار منطقه دوازده یکنواختی و روزمرگی را بزرگترین آسیب یک نهاد خدماتی قلمداد کرد و افزود: کارکنان باید با اعتماد به نفس و اتکا به دانش و آگاهی ، به دنبال تحول مثبت و مستمر در شیوه های سازمانی باشند تا پویایی حاصل شود.
    وی در بخش دیگری از سخنان خود به شهر تاریخی توس اشاره نمود و خاطرنشان کرد: شهردار محترم مشهد مقدس به جد مصمم است تا این شهر تاریخی عظمت و جایگاه واقعی خود را بدست آورد. وی تاکید کرد: امیدواریم در سال جاری اقدامات مثبتی در این زمینه رقم بخورد و ظرفیت های بالقوه شهر تاریخی توس به نفع شهر و شهروندان به پیش برود.


     

    تعداد بازدید: 71
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر