2°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : اداره ترافیک منطقه 12
    تعداد بازدید: 43
    کد: 148210
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
    رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه دوازده خبر داد:

    عملیات خط کشی محوری در سطح منطقه

    احسان زنگویی رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه دوازده از ایمن سازی معابر و خط کشی محوری در بزرگراه ها و بلوار ها و معابر سطح محدوده خبر داد و خاطرنشان کرد: این اقدامات در راستای اجرای مولفه های طرح خانه بهار و در آستانه سال نو انجام گردید.
    عملیات خط کشی محوری در سطح منطقه

    شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دوازده : رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک این منطقه طی مصاحبه با خبرنگار ما گفت : در آستانه سال 97 طرح خانه بهار در منطقه دوازده در حال اجرا می باشد . اداره حمل و نقل و ترافیک منطقه دوازده همانند دیگر ادارات این منطقه با تمام توان آیتم های طرح مذکور را عملیاتی میکند.
    بر اساس همین گزارش احسان زنگویی ضمن اشاره به فعالیت های ترافیکی ، حفظ سلامت شهروندان و افزایش سطح ایمنی معابر منطقه دوازده را هدف عمده این اقدامات اعلام کرد.
    زنگویی در ادامه گفت : خط کشی محوری منقطع و متصل - نصب تجهیزات ترافیکی که شامل میل باتومی و باکس ها و بشکه های ضربه گیر ، تابلو های راهنما ، هدایت کننده ، هشدار دهنده و ترافیکی - خط کشی های عابر پیاده - سرعتگیر و سرعتکاه -
    گل میخ های شب رنگ و اصلاح هندسی و .... از جمله این اقدامات است.
    رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه دوازده تصریح کرد: خوشبختانه محدوده متصل در منطقه دوازده دارای طرح جامع است و طراحی مدرن این منطقه ، ضریب تردد ایمنی را بسیار بالا برده است و نصب تجهیزات و علائم هشدار دهنده این ضریب را افزایش خواهد داد.
    زنگویی در بخش دیگری از مصاحبه خود افزود: اقدامات چشمگیری نیز با پیگیری های این منطقه و با همراهی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد در منطقه دوازده صورت گرفته که مهمترین این اقدامات نصب پل های هوایی متعدد در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی و محور بلوار شاهنامه است.
    وی در پایان گفت : اداره حمل و نقل و ترافیک منطقه دوازده تا کنون بسیاری از شاخص های طرح خانه بهار را به انجام رساندیم و ظرف چند روز اینده و تا پایان سال جاری طبق جدول زمانبندی الباقی پروژه ها را به اتمام خواهیم رساند.
    زنگویی ابراز امیدواری کرد ، اقدامات مذکور بتواند رضایت خاطر زائران و مجاورانی که از بزرگراه ها و بلوار ها و معابر و میادین این منطقه تردد میکنند را جلب نماید و ما برای این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

    تعداد بازدید: 43
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر