8°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،23 آبان 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 94
    کد: 144724
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
    روابط عمومی منطقه12 خبرداد:

    نشست تخصصی شهردار منطقه12 با کارگروه روابط عمومی

    در این نشست شهردار منطقه با اشاره به نقش رسانه ای روابط عمومی و رسالت این گروه گفتگوی ویژه ای داشتند و عنوان کردند این گروه رسانه ای است که می تواند مبلغ و معرف خوبی جهت شناسایی فرصتها و ظرفیتهای منطقه به سایر شهروندان باشند.
    نشست تخصصی شهردار منطقه12 با کارگروه روابط عمومی

    به گزارش روابط عمومی منطقه 12شهردار منطقه با تقسیم بندی این منطقه به دو بخش توس و الهیه و با عنوان جوان شهر الهیه، شهری برای زندگی؛ و کهن شهر طوس عنوان کردند: الهیه در شهر مشهد به عنوان منطقه ای امن و ایمن و مکانی مناسب جهت سکونت و زندگی شهروندان با ساخت و سازهای استاندارد می باشد، ایشان اشاره داشتند منطقه از لحاظ ضریب و استحکام بنا در شهر حائز اهمیت و مقام می باشد.
    اکبریان با اشاره به احداث مجتمع های سامان گفت: وجود این مراکز در منطقه باعث ایجاد سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال زایی و جذب سرمایه شده که این منطقه تبدیل به قطب مولد شهر مشهد شده است. که علاوه بر محاسن بالا جلوگیری شده از اتلاف وقت و مسافرتهای درون شهری شهروندان منطقه.
    در ادامه اکبریان گفت: بدنبال تغییر نگاه ساکنین و شهروندان هستیم ،و اهمیت دادن به نقش تبلیغاتی توسط ساکنین اعلام داشتند ساکنان خود منطقه مبلغان خوبی برای تبلیغ این منطقه پاک و سرسبز باشند که میتوان از بین همین ساکنین سفیرانی را جهت تبلیغ و معرفی فرصتها و ظرفیتها به دیگر مناطق پرورش داد.
    شهردار منطقه با این خبر که به زودی مراکز خدماتی ویژه ای از جمله دفتر نمایندگی حوزه غرب استانداری در این منطقه دایر میگردد گفت این مراکز باعث رونق بخشیدن و بالا بردن سطح کیفیت در ساخت و ساز منطقه می شود که به گونه ای باعث استقلال این منطقه در بین دیگر مناطق شهری می باشد.
    ایشان اعلام داشتند بدنبال شناسایی سوژه ها و کمبودهای منطقه از جمله امکانات پزشکی، رفاهی، خدماتی، تفریحی، هنری و... می باشند تا با معرفی این پتانسیل ها به سرمایه گذاران باعث ایجاد رونق جوان شهر الهیه گردد تا جذب سرمایه گذاران به این منطقه پیش از پیش صورت پذیرد.
    اکبریان با تاکید بر تکریم و احترام شهروندان گفت: به دنبال جابجایی جمعه بازار کتاب به این منطقه و برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه ها و ایجاد گالریهای هنری می باشیم که در حال حاضر اقداماتی در دست است .
    در پایان مهندس اکبریان با اشاره به اینکه در این منطقه سینمایی وجود ندارد و باعث شده که ساکنین به مرکز شهر و دیگر مناطق بروند اعلام داشت به دنبال ایجاد سینمای هفتگی در سالنهای ورزشی با کیفیت بالا و در شان شهروندان است که این از مسافرتهای درون شهری جلوگیری میکند.
     

    تعداد بازدید: 94
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر