9°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،25 مهر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 12
    تعداد بازدید: 143
    کد: 134457
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
    گامی دیگر در راستای توسعه و عمران شهر تاریخی طوس:

    گذر تاریخی آرامگاه فردوسی تا کهندژ ، توسط شهرداری آماده سازی شد

    شهردار منطقه دوازده از اتمام عملیات آماده سازی گذر تاریخی آرامگاه فردوسی تا کهندژ واقع در محله فردوسی خبر داد. سعید اکبریان ضمن اعلام این خبر ابراز امیدواری کرد تاسیس و تشکیل کمسیون توسعه و عمران طوس در شورای اسلامی شهر مشهد ، نوید بخش روز هایی طلایی برای این شهر تاریخی باشد .
    گذر تاریخی آرامگاه فردوسی تا کهندژ ، توسط شهرداری آماده سازی شد

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دوازده : اکبریان در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی این منطقه ضمن اعلام این خبر ، خاطرنشان کرد : با توجه به فقدان طرح جامع تفصیلی و محدودیت های بافت تاریخی ، هر گونه عملیات عمرانی در شهر طوس با مشکلات فراوانی روبرو است ، اما برای اجرای این عملیات دشواری ها را با رایزنی های مستمر و تعامل متقابل پشت سرگذاشتیم . وی افزود : این عملیات عمرانی با در نظر داشت همه ظرافت هایش میتواند الگو و شیوه مناسبی برای ارائه خدمات در این محدوده باشد.  در ادامه این مصاحبه مسئول کمیته نجات طوس ابراز امیدواری کرد : به مدد الهی با همگرایی و هم افزایی همه دستگاه های اجرایی- مردم شریف طوس و تدبیر مدیریت شهری دشواری های پیش رو هر چه سریع تر مرتفع شود و ما شاهد برآمدن آفتاب از فراز رشته کوه هزار مسجد و تابش آن بر دشت" آباد و پر رونق" طوس باشیم.
    شهردار منطقه دوازده ضمن تاکید بر پیشینه تاریخی و سابقه طولانی مدنیت در شهر طوس ، تصریح کرد : توجه ویژه و رویکرد اعضای شورای اسلامی شهر نسبت محدوده طوس قابل تقدیر است . اکبریان یادآور شد : حکیم ابوالقاسم فردوسی به واسطه بنا کردن کاخی بلند از نظم به نام شاهنامه نامدارترین شخصیت این خطه است و در صدر مشاهیر نشسته، ولی شهر تاریخی طوس با بیش از 540 نامدار باید با تمام ظرفیت ها به درستی به جهانیان معرفی و عرضه شود.
     

    تعداد بازدید: 143
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر