13°C 
اوقات شرعی
 • دوشنبه،31 اردیبهشت 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 12
    تعداد بازدید: 72
    کد: 122491
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۶
    در کمیته اجرایی شهرداری منطقه 12 بیان شد:

    "شهردار منطقه 12": اجرای پروژه های عمرانی درمحدوده منفصل توس در صدر اولویت ها

    اعضای کمیته اجرایی شهرداری منطقه 12 به ریاست سعید اکبریان گرد هم آمدند و در خصوص برآورد ریالی پروژه های عمرانی در محدوده توس و طرح استقبال از بهار به بحث و گفتگو نشستند.
    "شهردار منطقه 12": اجرای پروژه های عمرانی درمحدوده منفصل توس در صدر اولویت ها

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 12:کمیته اجرایی شهرداری منطقه 12 در اتاق جلسات ساختمان این منطقه واقع در میدان ولیعصر گرد هم آمدند و در خصوص برآورد ریالی پروژه های عمرانی در محدوده توس و طرح استقبال از بهار به بحث و تبادل نظر پرداختند.بر اساس همین گزارش در این جلسه که سعید اکبریان شهردار منطقه 12 ریاست آن را برعهده داشت ،کلیات اقدامات عمرانی پیش رو در محدوده منفصل شهری توس بررسی شد و سپس برآورد ریالی آن نیز به انجام رسید. اکبریان در حاشیه این جلسه طی سخنانی از تلاش های اخیر کلیه همکاران شهرداری منطقه 12 ظرف یک هفته گذشته تقدیر و تشکر نمود و به نشست هم اندیشی با اعضای شوراهای اجتماعی محلات در توس اشاره کرد. شهردار منطقه 12 درآغاز سخنان خود به حدیثی از مولای متقیان حضرت امام علی (ع) در خصوص اهمیت خوشنودی مردم اشاره نمود وبیان داشت: امیرالمومنین در نامه اش به مالک اشتر خطاب میکنند و میفرمایند:" در حق میانه ترین ،درعدل فراگیرترین و در جلب خوشنودی مردم گسترده ترین باش".
    اکبریان سپس به اعضای کمیته اجرایی منطقه 12 اظهار داشت:هرچند برخی درخواست های مطرح شده از طرف شهروندان از منظر قانونی ارتباط مستقیمی با وظایف شهرداری ندارد ،اما ما میتوانیم این مطالبات را به دستگاه های مربوطه انتقال دهیم و از طریق شوراهای اجتماعی محلات نیز این مطالبات را پیگیری نماییم. وی افزود: نگاه شهرداری در محدوده منفصل توس هرگز کسب درآمد نبوده و نیست. اکبریان خاطر نشان کرد: شرایط اقتصادی ساکنان توس برای ما کاملا قابل درک است و شهرداری پائین ترین حد ممکن را، برای تعرفه صدور پروانه و پایانکار در این محدوده لحاظ میکند.وی گفت: با فرماندار محترم مشهد رایزنی هایی در خصوص تغییر ساختار و ماهیت هزینه های آب و برق و گاز این محدوده، از شهری به روستایی به انجام رسانده ایم و امیدواریم تا به زودی به نتایج مطلوبی دست یابیم. وی افزود: برای اصلاح مسیر اتوبوس ها ، با سازمان اتوبوسرانی چندین جلسه مستمر داشته ایم  و نهایتا مقرر شد تا این اصلاحات صورتپذیرد. اکبریان تصریح کرد :با این اصلاح مسیر ،بسیاری از هسته های جمعیتی تحت پوشش خدمات سازمان اتوبوس رانی قرار میگیرد .شهردار منطقه 12 تاکید نمود: اجرای پروژه های عمرانی در محدوده منفصل توس در صدر اولویت های ما قرار دارد و ما خود را به توسعه و احیای شهر تاریخی توس متعهد میدانیم.
    شهردار منطقه 12 در خصوص محدوده متصل که شامل ناحیه یک و دو میگردد اظهار داشت: اگر تمایل داریم تا محدوده متصل شهری در منطقه 12 به شکوفایی برسد و به رونق اقتصادی شهر کمک نماید،باید ابتدا برای زیرساخت های آن هزینه کرد و خدمات رفاهی و بهداشتی و آموزشی و درمانی و فرهنگی و ورزشی آن را توسعه داد.اکبریان یادآور شد:محدوده متصل شهری منطقه 12 دارای ظرفیت های متعددی است ،ولی متاسفانه این ظرفیت ها به دلیل فقدان زیرساخت های کافی در برخی محلات آنگونه که انتظار می رود نمود و بروز نداشته است.وی افزود: برای ایجاد زیرساخت های کافی در محدوده" ناحیه یک و دو" منطقه 12 برنامه های مدونی داریم و امیدواریم تا با حمایت های مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر، امکان توسعه محدوده فراهم آید و در نهایت به کسب درآمد ورونق اقتصادی شهر منجر گردد.
     

    تعداد بازدید: 72
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر